UWAGA! KONGRES ZOSTAŁ ODWOŁANY.

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, jako Stowarzyszenie mające wśród swoich priorytetów wspieranie postaw obywatelskich mających na celu wzmacnianie bezpieczeństwa narodowego, uprzejmie informujemy, że III Kongres Bezpieczeństwa Biznesu zaplanowany w dniach 25-26.03 decyzją Komitetu Organizacyjnego NIE ODBĘDZIE SIĘ.

Jednocześnie, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tematyka III Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu zostanie poruszona podczas XVI Kongresu Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych zaplanowanego w dniach 23-25.06 w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego w dniach 21-22.10 br. w Ryni. Serdecznie zapraszamy na obrady.

Atrakcje dla uczestników

Hanka Brulińska

Lektor w TVN Fabuła, wykładowca w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ, aktorka teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Poprowadzi uroczystość wręczenia Laurów Bezpieczeństwa Biznesu oraz uhonorowania Pierścieniem Patrioty i Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP.

 

Monika Syzdoł

Tan­cerka naj­wyż­szej mię­dzy­na­ro­do­wej klasy tanecz­nej S w tań­cach laty­no­ame­ry­kan­skich i stan­dar­do­wych, czynna tan­cerka w tańcu towa­rzy­skim od 13 lat. Fina­listka i zwy­cięż­czyni wielu Grand Prix Polski, fina­listka Mistrzostw Polski w Ostró­dzie 2016 r., półfina­listka Mistrzostw Polski w Kar­pa­czu w 2017 r. w tań­cach laty­no­ame­ry­kan­skich i stan­dar­do­wych w Gogo­li­nie.

 

DJ Lider

Tomasz Kowalczyk – DJ LIDER – prezenter muzyczny z wieloletnim stażem, zajmujący się obsługą muzyczną wszelkich uroczystości. Wodzirej, wokalista, konferansjer, instruktor i narrator posiadający umiejętności rozbawienia i zagrania ciekawej, oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim gościom – bez względu na wiek.